Dorota Tolsdorf 784 957 504, Piotr Tolsdorf 505 298 020 bestsekretariat@gmail.com

DLACZEGO MY?

MAŁE GRUPY

W większości szkół językowych grupy są dość liczne, ale nie u nas! Nasze lekcje odbywają się w bardzo małych grupach (maksymalnie 6 osobowych). Pozwala nam to zarówno na interakcję pomiędzy kursantami, jak również indywidualne podejście. Nie jesteśmy dużą szkołą – panuje u nas kameralna atmosfera, każdego z Was znamy osobiście!

INTERAKCJA

Każdy omawiamy aspekt, zarówno gramatyczny jak i leksykalny prezentujemy w sytuacji komunikacyjnej – uczymy UŻYWAĆ języka.

CZAS

Intensywnie wykorzystujemy każdą minutę naszych spotkań. Dbamy o rozwój wszystkich kompetencji – mówienia, czytania, słuchania i pisania, a wszystko to przeplatamy wielokrotnymi powtórkami.

NAUKA W DOMU

Oprócz cotygodniowych spotkań stacjonarnych, zapewniamy dostęp do interaktywnych gier, quizów i fiszek, które umożliwiają uczniom otaczanie się językiem w domu. 

MATERIAŁY

Wszystkie materiały są zawarte w cenie kursu. Kierujemy się zasadą, że należy dostosować materiały do grupy, a nie odwrotnie, dlatego ogromna cześć kart pracy i pomocy jest tworzona przez nas. Aby ćwiczyć umiejętność słuchania i czytania tekstów niektóre grupy dodatkowo korzystają z podręczników.

SPECJALIZACJA

Nie jesteśmy  szkołą językową “od wszystkiego”. Uczymy wyłącznie DZIECI  do ukończenia szkoły podstawowej i w tym się specjalizujemy. 

DOŚWIADCZENIE

U nas nie ma przypadkowych lekcji – działamy na metodologii, którą wypracowaliśmy przez lata. Program jest zaplanowany przez doświadczonego metodyka i trenera nauczycieli, a lekcje prowadzone w taki sposób, żeby dostosować je do potrzeb i możliwości dzieci w grupie. 

GRYWALIZACJA

Wykorzystujemy różnorakie gry i quizy do utrwalenia materiału leksykalno-gramatycznego poznanego podczas zajęć. Mamy też bogatą bazę kart i gier konwersacyjnych, korzystamy z nich na każdej lekcji. 

DYNAMIKA

Nasze lekcje to godzinne zanurzenie w języku, które nie polega na wypełnianiu kart pracy. Uczymy się dużo i intensywnie, ale uczniowie nie spędzają całej lekcji za biurkiem. Dbamy o odpowiednią dynamikę i  różnorodność.

Tak pracujemy na zajęciach!

„Im więcej zmysłów bierze udział w procesie uczenia się, tym więcej struktur zostaje pobudzonych i zmuszonych do współpracy, a to prowadzi do lepszego zapamiętywania”
M.Żylińska, Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie przyjazne mózgowi

Dlatego właśnie nasze zajęcia są różnorodne – kreatywne, angażujące i nie odtwórcze. 
Jak pracujemy podczas zajęć? 

Piszemy. Czytamy. Słuchamy. Śpiewamy. Tańczymy. Oglądamy filmy. Słuchamy muzyki. Lepimy. Kleimy. Wycinamy. Rysujemy. Konstruujemy. Układamy. Przybijamy. Nawlekamy. Jemy. Pijemy. Kosztujemy. Siedzimy. Biegamy. Dotykamy. Szukamy. Chowamy. Rozmawiamy. Dyskutujemy. Milczymy. Gramy. Odgrywamy scenki.

 

KTO BĘDZIE UCZYŁ PAŃSTWA DZIECI?

Dorota Tolsdorf

grupy dzieci szkolnych

Uwielbia i potrafi uczyć, robi to od ponad 15 lat. W tym czasie pracowała na każdym etapie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej, od kilkuletnich okruszków, po kursy biznesowe i techniczne, placówki państwowe, aż do kursów dla sympatycznych seniorów. Teraz specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Stara się zarażać pasją i pokazywać, że „angielski jest fajny”.  Pokazuje uczniom jak uczyć się mądrze, pracuje w oparciu o relacje, empatię, ale również wymagania i zasady. Tworzy materiały edukacyjne, współpracuje z wydawnictwami i szkoli nauczycieli języków obcych w Polsce i na świecie.  Fascynuje się nauką o mózgu i dwujęzycznością dziecięcą. W wolnym czasie czyta, pływa na SUPie, jeździ na rowerze i zajmuje się ogrodem. Mama dwójki dzieci, których rozwój (również ten w języku angielskim) jest jej kolejną inspiracją. 

CENNIK w roku szkolnym 2024/2025
GRUPY 4-6 OSOBOWE

 

Jeśli nie utworzy się grupa 4-5 osobowa, możliwe jest utworzenie grupy 3 osobowej. Wtedy cena kursu jest wyższa
zajęcia 45 minutowe -2000 zł , zajęcia 60 minutowe – 2300 zł).

REGULAMIN dotyczący organizacji zajęć w roku szkolnym 2023/2024

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu:

KONTAKT:

2 + 5 =

Twoje dane są bezpieczne! Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Dorota Tolsdorf

Dorota Tolsdorf

bestsekretariat@gmail.com

tel. 784 957 504

Jeśli nie odbieram, pewnie prowadzę zajęcia, na pewno oddzwonię.

SOCIAL MEDIA:

KONTAKT:

4 + 8 =