Dorota Tolsdorf 784 957 504, Piotr Tolsdorf 505 2980202 bestsekretariat@gmail.com

DLACZEGO MY?

neurodydaktyka

uczymy w zgodzie z założeniami brain friendly learning (nauczania przyjaznemu mózgowi) oraz projektujemy
i wykorzystujemy autorskie materiały

online

uczymy w tradycyjnej klasie jak i w Internecie – wszystkie interaktywne materiały udostępniamy naszym kursantom w ramach kursu

kameralna atmosfera

jesteśmy małą, „domową” szkołą, nie jesteśmy molochem, każdego z Was znamy osobiście

cele

wspólnie ustalamy cele
i dążymy do ich osiągnięcia, Twój rozwój jest naszym sukcesem!

małe grupy

prowadzimy lekcje w małych, maksymalnie
5 osobowych grupach. Dzięki temu, każdy kursant ma możliwość użycia języka na lekcji!

komunikacja

każdy omawiamy aspekt, zarówno gramatyczny jak
i leksykalny 
prezentujemy w sytuacji komunikacyjnej

JAK PRACUJEMY?

tradycyjnie

interaktywnie

„Im więcej zmysłów bierze udział w procesie uczenia się, tym więcej struktur zostaje pobudzonych i zmuszonych do współpracy, a to prowadzi do lepszego zapamiętywania”

M.Żylińska, Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie przyjazne mózgowi

Dlatego właśnie nasze zajęcia są różnorodne – kreatywne, angażujące, sensoryczne i nie odtwórcze. Jak pracujemy podczas zajęć? 

Piszemy. Czytamy. Słuchamy. Śpiewamy. Gramy na instrumentach. Tańczymy. Oglądamy filmy. Słuchamy muzyki. Lepimy. Kleimy. Wycinamy. Rysujemy. Konstruujemy. Układamy. Przybijamy. Nawlekamy. Jemy. Pijemy. Kosztujemy. Siedzimy. Biegamy. Dotykamy. Szukamy. Chowamy. Rozmawiamy. Dyskutujemy. Milczymy. Gramy. Odgrywamy scenki.

 

SZKOŁA JĘZYKOWA w CENTRUM EDUKACYJNYM BEST to 

wspaniałych kursantów!

lektorki języka angielskiego!

ulubionych aplikacji w stałym użyciu!

filiżanek kawy wypijanych przez rodziców czekających na swoje dzieci 🙂

ZOBACZ CO U NAS SŁYCHAĆ! 

MERRY CHRISTMAS!

YUMMY CHRISTMAS LESSONS!

SHOPPING TIME!

PREZENTOWE POWTÓRKI SŁOWNICTWA

Dorota Tolsdorf

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim. Zafascynowana neurodydaktyką, pedagogiką Marii Montesorri oraz wykorzystaniem muzyki i nowoczesnych technologii w nauczaniu języka obcego. Uczy już ponad 10 lat. Początkowo małe dzieci i młodzież, a od ponad 5 lat prowadzi również szkolenia językowe dla dorosłych, również specjalistyczne,każdym poziomie zaawansowania. Zdobyła bogate doświadczenie pracując dla różnorodnych firm i współpracując z wieloma szkołami językowymi, co pozwoliło na opracowanie własnej, skutecznej metodykii założenie własnej szkoły językowej. Uwielbia się uczyć i cieszy się, że może pomóc innym rozwijać kompetencje i potencjał. Mama dwójki maluchów, których rozwój językowy (także ten w języku obcym) jest kolejną fascynacją. 

Swoim doświadczeniem, wiedzą i pomysłami chętnie dzieli się występując na konferencjach i prowadząc szkolenia metodyczne. Absolwentka Teacher Trainer Academy 4.0oraz kursu
i warsztatów „Od nauczyciela do trenera” gdzie ćwiczyła umiejętności trenerskie i prezentacyjne pod okiem dr Grzegorza Śpiewaka, Marty Rosińskiej i Luizy Wójtowicz-Wagi. 

Sandra Koch

Absolwentka filologii angielskiejna Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Uczy starsze dzieci, młodzież i dorosłych. Uśmiechnięta, pogodna i cierpliwa. Business English, tłumaczenia neurodydaktyka i całe mnóstwo edukacyjnych aplikacji nie mają dla niej tajemnic. Oprócz panią z angielskiego jest również panią od skrzypiec! Uczy gry dzieci, nawet czteroletnie, a w wolnych chwilach koncertuje. Mama ponad rocznej córeczki. 

DOROTA TOLSDORF

784 957 504

 

PIOTR TOLSDORF

505 298 020

 

 

ADRES:

ul. Fabryczna 13

44-251 Rybnik

bestsekretariat@gmail.com

SOCIAL MEDIA: 

Masz pytania?