Dorota Tolsdorf 784 957 504, Piotr Tolsdorf 505 298 020 bestsekretariat@gmail.com

DLACZEGO MY?

MAŁE GRUPY

W większości szkół językowych grupy są dość liczne, ale nie u nas! Nasze lekcje odbywają się w grupach 4-6 osobowych. Pozwala nam to zarówno na interakcję pomiędzy kursantami, jak również indywidualne podejście. Nie jesteśmy dużą szkołą – panuje u nas kameralna atmosfera, każdego z Was znamy osobiście!

INTERAKCJA

Każdy omawiamy aspekt, zarówno gramatyczny jak i leksykalny prezentujemy w sytuacji komunikacyjnej – uczymy UŻYWAĆ języka.

CZAS

Intensywnie wykorzystujemy każdą minutę naszych spotkań. Dbamy o rozwój wszystkich kompetencji – mówienia, czytania, słuchania i pisania, a wszystko to przeplatamy wielokrotnymi powtórkami.

POMOC

Nasz program najczęściej wyprzedza treści realizowane w klasach szkoły podstawowej, ale chętnie pomożemy również z materiałem szkolnym.  

MATERIAŁY

Wszystkie materiały są zawarte w cenie kursu. Kierujemy się zasadą, że należy dostosować materiały do grupy, a nie odwrotnie, dlatego ogromna cześć kart pracy i pomocy jest tworzona przez nasKażdy uczestnik otrzymuje od nas we wrześniu pakiet materiałów przygotowanych na cały rok szkolny, wraz z zeszytem na notatki i dodatkowe materiały. 

SPECJALIZACJA

Nie jesteśmy  szkołą językową “od wszystkiego”. Uczymy wyłącznie młodzież i dzieci od 3 roku życia  do ukończenia szkoły podstawowej i w tym się specjalizujemy. 

DOŚWIADCZENIE

U nas nie ma przypadkowych lekcji – działamy na metodologii, którą wypracowaliśmy przez lata. Program jest zaplanowany przez doświadczonego metodyka i trenera nauczycieli, a lekcje prowadzone w taki sposób, żeby dostosować je do potrzeb i możliwości dzieci w grupie. 

GRYWALIZACJA

Wykorzystujemy różnorakie gry i quizy do utrwalenia materiału leksykalno-gramatycznego poznanego podczas zajęć. Mamy też bogatą bazę kart i gier konwersacyjnych, korzystamy z nich na każdej lekcji. 

DYNAMIKA

Nasze lekcje to godzinne zanurzenie w języku, które nie polega na wypełnianiu kart pracy. Uczymy się dużo i intensywnie, ale uczniowie nie spędzają całej lekcji za biurkiem. Dbamy o odpowiednią dynamikę i  różnorodność.

Tak pracowaliśmy w roku szkolnym 2021/2022!

„Im więcej zmysłów bierze udział w procesie uczenia się, tym więcej struktur zostaje pobudzonych i zmuszonych do współpracy, a to prowadzi do lepszego zapamiętywania”
M.Żylińska, Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie przyjazne mózgowi

Dlatego właśnie nasze zajęcia są różnorodne – kreatywne, angażujące i nie odtwórcze. 
Jak pracujemy podczas zajęć? 

Piszemy. Czytamy. Słuchamy. Śpiewamy. Tańczymy. Oglądamy filmy. Słuchamy muzyki. Lepimy. Kleimy. Wycinamy. Rysujemy. Konstruujemy. Układamy. Przybijamy. Nawlekamy. Jemy. Pijemy. Kosztujemy. Siedzimy. Biegamy. Dotykamy. Szukamy. Chowamy. Rozmawiamy. Dyskutujemy. Milczymy. Gramy. Odgrywamy scenki.

 

SZKOŁA JĘZYKOWA w CENTRUM EDUKACYJNYM BEST to 

wspaniałych kursantów!

lektorki języka angielskiego!

ulubionych aplikacji w stałym użyciu!

filiżanek kawy wypijanych przez rodziców czekających na swoje dzieci 🙂

KTO BĘDZIE UCZYŁ PAŃSTWA DZIECI?

Dorota Tolsdorf

grupy dzieci szkolnych

Uwielbia i potrafi uczyć, robi to od ponad 15 lat. W tym czasie pracowała na każdym etapie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej, od kilkuletnich okruszków, po kursy biznesowe i techniczne, placówki państwowe, aż do kursów dla sympatycznych seniorów. Teraz specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Stara się zarażać pasją i pokazywać, że „angielski jest fajny”.  Pokazuje uczniom jak uczyć się mądrze, pracuje w oparciu o relacje, empatię, ale również wymagania i zasady. Tworzy materiały edukacyjne, współpracuje z wydawnictwami i szkoli nauczycieli języków obcych w Polsce i na świecie.  Fascynuje się nauką o mózgu i dwujęzycznością dziecięcą. W wolnym czasie czyta, pływa na SUPie, jeździ na rowerze i zajmuje się ogrodem. Mama dwójki dzieci, których rozwój (również ten w języku angielskim) jest jej kolejną inspiracją. 

ALEKSANDRA GRYCMAN

grupy dzieci przedszkolnych

Zarządza grupami maluchów jak mało kto – jest naszą specjalistką od przedszkolaków! Ola jest panią od angielskiego, ale również nauczycielem wychowania przedszkolnego z ogromnym doświadczeniem  jako wychowawca grupy oraz nauczyciel wspomagający, obecnie pracuje w przedszkolu z oddziałami integracyjnymi.  Jest również terapeutą integracji sensorycznej. Uśmiechnięta, cierpliwa,  z głową pełną pomysłów. Bardzo lubi czytać, tworzyć dekoracje oraz kompozycje florystyczne. Mama Amelki, która jest jej całym światem.

CENNIK w roku szkolnym 2022/2023 

dla nowych KURSANTÓW

CENNIK w roku szkolnym 2022/2023 

ZNIŻKA KONTYNUACYJNA

ZNIŻKA kontynuacyjna obowiązuje przy zapisach do 21.06.2022! 

Podana cena zawiera WSZYSTKIE materiały realizowane w danym roku szkolnym – to MY dostarczymy podręcznik, zeszyty ćwiczeń oraz nasze autorskie karty pracy, materiały nie są dodatkowo płatne, a ich dobór zależy od decyzji lektora. Zajęcia dla dzieci przedszkolnych (w wieku od 3 do 6 lat, w grupie 5-6 osób) będą odbywały się ŚRODY w godzinach 15.00-18.00, zajęcia prowadzi Aleksandra Grycman. Zajęcia dla dzieci szkolnych odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12.00-20.00, nie prowadzimy zajęć grupowych w piątki i soboty.

HARMONOGRAM roku szkolnego 2022/2023

kolorem czerwonym zaznaczono dni, w które zajęcia NIE będą się obywały

kolorem żółtym zaznaczona początek i koniec zajęć w CE BEST

FORMULARZ ZAPISÓW

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu:

KONTAKT:

3 + 1 =

Twoje dane są bezpieczne! Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Dorota Tolsdorf

Dorota Tolsdorf

bestsekretariat@gmail.com

tel. 784 957 504

Jeśli nie odbieram, pewnie prowadzę zajęcia, na pewno oddzwonię.

SOCIAL MEDIA:

KONTAKT:

2 + 10 =