Dorota Tolsdorf 784 957 504, Piotr Tolsdorf 505 298 020 bestsekretariat@gmail.com

DLACZEGO MY?

Zajęcia odbywają się w grupach 4-5 osobowych, pozwala nam to na zarówno interakcję pomiędzy kursantami, jak również indywidualne podejście. Dbamy, aby kursanci w każdej grupie dobrani byli pod względem poziomu oraz wieku, a z nowymi kursantami spotykamy się na spotkaniach diagnostycznych. 

Każdy omawiamy aspekt, zarówno gramatyczny jak i leksykalny prezentujemy w sytuacji komunikacyjnej – uczymy UŻYWAĆ języka.

Spotykamy się na 60, bardzo intensywnych minut – w tym czasie ćwiczymy mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie, a to wszystko przeplatamy wielokrotnymi powtórkami.

Dużo się uczymy i dużo się ruszamy – uczniowie nie spędzają całej lekcji siedząc za biurkiem.

Chętnie pomożemy z materiałem szkolnym! Wystarczy, że przed zajęciami lektor otrzyma informację na temat zakresu materiału, który trzeba powtórzyć z uczniami. Przygotujemy wtedy zadania utrwalające materiał w wersji tradycyjnej oraz online. 

Dla kursów dziecięcych (począwszy od 1 klasy SP)  dostępna jest fiszko biblioteka, czyli zestaw interaktywnych fiszek (do użycia w darmowej aplikacji na urządzenia mobilne lub w wersji na komputer). W większości przypadków, mamy również możliwość udostępnienia zestawów obowiązujących dla podręczników, które uczniowie realizują w szkołach. 

Wszystkie materiały są zawarte w cenie kursu. Kierujemy się zasadą, że należy dostosować materiały do grupy, a nie odwrotnie, dlatego ogromna cześć kart pracy i pomocy jest tworzona przez nas. Każdy uczestnik otrzyma od nas we wrześniu pakiet materiałów przygotowanych na cały rok szkolny, wraz z zeszytem na notatki i dodatkowe materiały. 

Nie jesteśmy  szkołą językową “od wszystkiego”. Uczymy młodzież i dzieci od 3 roku życia i w tym się specjalizujemy

Każda grupa prowadzona jest przez doświadczonego lektora, który potrafi prowadzić zajęcia dostosowując aktywności do potrzeb grupy. U nas nie ma przypadkowych lekcji – działamy na metodologii, którą wypracowaliśmy przez lata. 

Uczymy w tradycyjnej klasie jak i w Internecie – wszystkie interaktywne materiały udostępniamy naszym kursantom w ramach kursu. Każdy z uczniów ma też dostęp do elektronicznego dzienniczka.

Wykorzystujemy różnorakie gry i quizy do utrwalenia materiału leksyklano-gramatycznego poznanego podczas zajęć. Mamy też bogatą bazę kart i gier konwersacyjnych, korzystamy z nich na każdej lekcji. 

Sytuacja wciąż jest niepewna – dlatego tym przeziębionym, chorym i na kwarantannie umożliwiamy udział w zajęciach online. 

TAK WYGLĄDAŁ U NAS rok SZKOLNY 2020/2021

„Im więcej zmysłów bierze udział w procesie uczenia się, tym więcej struktur zostaje pobudzonych i zmuszonych do współpracy, a to prowadzi do lepszego zapamiętywania”
M.Żylińska, Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie przyjazne mózgowi

Dlatego właśnie nasze zajęcia są różnorodne – kreatywne, angażujące i nie odtwórcze. 
Jak pracujemy podczas zajęć? 

Piszemy. Czytamy. Słuchamy. Śpiewamy. Tańczymy. Oglądamy filmy. Słuchamy muzyki. Lepimy. Kleimy. Wycinamy. Rysujemy. Konstruujemy. Układamy. Przybijamy. Nawlekamy. Jemy. Pijemy. Kosztujemy. Siedzimy. Biegamy. Dotykamy. Szukamy. Chowamy. Rozmawiamy. Dyskutujemy. Milczymy. Gramy. Odgrywamy scenki.

 

SZKOŁA JĘZYKOWA w CENTRUM EDUKACYJNYM BEST to 

wspaniałych kursantów!

lektorki języka angielskiego!

ulubionych aplikacji w stałym użyciu!

filiżanek kawy wypijanych przez rodziców czekających na swoje dzieci 🙂

ZESPÓŁ – czyli kto uczy angielskiego?

Dorota Tolsdorf

Nazywam się Dorota Tolsdorf i uwielbiam swoję pracę 💛 

 

Jestem absolwentką filologi angielskiej na Uniwersytecie Śląskim. Uczę angielskiego od prawie 15 lat. W tym czasie pracowałam na każdym etapie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej, od kilkuletnich okruszków, po kursy biznesowe i techniczne, placówki państwowe, aż do kursów dla sympatycznych seniorów.   Mój zawodowy dzień często rozpoczynam zajęciami z przedszkolakami, a kończę z nastolatkami na poziomie B2 i wyżej. Jestem również trenerem nauczycieli. Lubię dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą, pomysłami i materiałami z innymi nauczycielami m.in na międzynarodowej konferencji IATEFL, Rewelacje, Uczę Maluchy, eduOctoberfest, EduKids and Teens oraz webinariach DOS na wynos oraz Dos Junior. Wspieram też nauczycieli dzieci, mojej ulubionej grupy wiekowej prowadząc serwis uczę dzieci angielskiego, gdzie jestem również twórcą materiałów edukacyjnych.

Prywatnie, jestem mamą dwójki dzieci, których rozwój językowy (także ten w języku obcym) jest kolejną fascynacją.

 

 

 

Aleksandra Grycman

 Nasza specjalistka od przedszkolaków:) Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim. Tytuł licencjata uzyskała w PWSZ w Raciborzu na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne ze specjalnością z języka angielskiego. Pracuje w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 w Rybniku. Przez kilka lat prowadziła również zajęcia z języka angielskiego w Przedszkolu nr 15, a obecnie pracuje jako wychowawca i nauczyciel wspomagający. Jest również terapeutą integracji sensorycznej. Uśmiechnięta, cierpliwa, z głową pełną pomysłów. Bardzo lubi czytać, tworzyć dekoracje oraz kompozycje florystyczne. Mama Amelki, która jest jej całym światem.

CENNIK w roku szkolnym 2021/2022 dla nowych kursantów

CENNIK w roku szkolnym 2021/2022 ze zniżką kontynuacyjną

Podana cena zawiera WSZYSTKIE materiały realizowane w danym roku szkolnym – to MY dostarczymy podręcznik, zeszyty ćwiczeń oraz nasze autorskie karty pracy, materiały nie są dodatkowo płatne, a ich dobór zależy od decyzji lektora.

Zajęcia dla dzieci przedszkolnych (w wieku od 3 do 6 lat) będą odbywały się ŚRODY, zajęcia prowadzi Aleksandra Grycman. Zajęcia dla dzieci szkolnych odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 13.00-19.00, nie prowadzimy zajęć grupowych w piątki i soboty.

HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Kolorem czerwonym zaznaczono dni, w które zajęcia NIE będą się obywały.

Kolorem żółtym zaznaczono rozpoczęcie zajęć w Centrum Edukacyjnym BEST.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu:

KONTAKT:

3 + 13 =

Twoje dane są bezpieczne! Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Dorota Tolsdorf

Dorota Tolsdorf

bestsekretariat@gmail.com

tel. 784 957 504

Jeśli nie odbieram, pewnie prowadzę zajęcia, na pewno oddzwonię.

SOCIAL MEDIA:

KONTAKT:

4 + 4 =