Dorota Tolsdorf 784 957 504, Piotr Tolsdorf 505 298 020 bestsekretariat@gmail.com

DLACZEGO MY?

Zajęcia odbywają się w grupach 4-5 osobowych, pozwala nam to na zarówno interakcję pomiędzy kursantami, jak również indywidualne podejście. Dbamy aby kursanci w każdej grupie dobrani byli pod względem poziomu oraz wieku.

Wszystkie materiały są zawarte w cenie kursu. Kierujemy się zasadą, że należy dostosować materiały do grupy, a nie odwrotnie, dlatego ogromna cześć kart pracy i pomocy jest tworzona przez nas.

 

 

Uczymy w tradycyjnej klasie jak i w Internecie – wszystkie interaktywne materiały (czyli piosenki i historyjki) udostępniamy naszym kursantom w ramach kursu. Każdy z Was ma też dostęp do elektronicznego dzienniczka.

PLANUJEMY TEŻ KILKA NOWOŚCI
W 2019/2020!

Dla kursów dziecięcych (począwszy od 1 klasy SP)  dostępna będzie fiszko biblioteka, czyli zestaw interaktywnych fiszek (do użycia w darmowej aplikacji na urządzenia mobilne lub w wersji na komputer). W większości przypadków, mamy również możliwość udostępnienia zestawów obowiązujących dla podręczników, które uczniowie realizują w szkołach. 

Dla starszych dzieci (od 4 klasy SP) oraz młodzieży przygotowaliśmy również zbiór naszych autorskich interaktywnych video,
w których tłumaczymy zawiłości angielskiej gramatyki. 

Będzie to ogromny atut zajęć dla młodzieży – przeniesienie „teoretycznej” części lekcji do świata online, a więcej czasu będziemy mogli poświęcić na strategie egzaminacyjne
i interakcję. 

Nie zapominamy również o przedszkolakach! Każdy z nich w przyszłym roku szkolnym otrzyma od nas swój pierwszy podręcznik do angielskiego oraz dostęp do aplikacji, w której będzie można utrwalać materiał z zajęć. 

JAK PRACUJEMY?

TRADYCYJNIE…

…ORAZ INTERAKTYWNIE!

„Im więcej zmysłów bierze udział w procesie uczenia się, tym więcej struktur zostaje pobudzonych i zmuszonych do współpracy, a to prowadzi do lepszego zapamiętywania”
M.Żylińska, Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie przyjazne mózgowi

Dlatego właśnie nasze zajęcia są różnorodne – kreatywne, angażujące, sensoryczne i nie odtwórcze. Jak pracujemy podczas zajęć? 

Piszemy. Czytamy. Słuchamy. Śpiewamy. Gramy na instrumentach. Tańczymy. Oglądamy filmy. Słuchamy muzyki. Lepimy. Kleimy. Wycinamy. Rysujemy. Konstruujemy. Układamy. Przybijamy. Nawlekamy. Jemy. Pijemy. Kosztujemy. Siedzimy. Biegamy. Dotykamy. Szukamy. Chowamy. Rozmawiamy. Dyskutujemy. Milczymy. Gramy. Odgrywamy scenki.

 

SZKOŁA JĘZYKOWA w CENTRUM EDUKACYJNYM BEST to 

wspaniałych kursantów!

lektorki języka angielskiego!

ulubionych aplikacji w stałym użyciu!

filiżanek kawy wypijanych przez rodziców czekających na swoje dzieci 🙂

Dorota Tolsdorf

Nazywam się Dorota Tolsdorf i uwielbiam swoję pracę 💛 

 

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Śląskim. Uczę angielskiego od prawie 13 lat. W tym czasie pracowałam na każdym etapie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej, od kilkuletnich okruszków, po kursy biznesowe i techniczne, placówki państwowe, aż do kursów dla sympatycznych seniorów.   Mój zawodowy dzień często rozpoczynam zajęciami z przedszkolakami, a kończę z nastolatkami na poziomie B2 i wyżej. Jestem również trenerem nauczycieli. Lubię dzielić się swoim doświadczeniem, wiedzą, pomysłami i materiałami z innymi nauczycielami m.in na międzynarodowej konferencji IATEFL, Rewelacje, Uczę Maluchy, eduOctoberfest, EduKids and Teens oraz webinariach DOS na wynos oraz Dos Junior. Wspieram też nauczycieli dzieci, mojej ulubionej grupy wiekowej, na Uczę dzieci angielskiego. 

Prywatnie, jestem mamą dwójki przedszkolaków, których rozwój językowy (także ten w języku obcym) jest kolejną fascynacją.

 

 

 

Sandra Koch

Absolwentka filologii angielskiejna Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Uczy dzieci, młodzież i dorosłych. Uśmiechnięta, pogodna i cierpliwa. Business English, tłumaczenia, neurodydaktyka i całe mnóstwo edukacyjnych aplikacji nie mają dla niej tajemnic. Oprócz panią z angielskiego jest również panią od skrzypiec! Uczy gry dzieci, nawet czteroletnie, a w wolnych chwilach koncertuje. Mama prawie dwuletniej córeczki. 

W roku szkolnym 2019/2020 p.Sandra nie będzie prowadziła zajęć w CE BEST. Już wkrótce rozpoczyna urlop macierzyński, czekamy na jej powrót:) 

Aleksandra Grycman

Nasza specjalistka od przedszkolaków:) Absolwentka pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim. Tytuł licencjata uzyskała w PWSZ w Raciborzu na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne ze specjalnością z języka angielskiego. Pracuje w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 39 w Rybniku. Przez kilka lat prowadziła również zajęcia z języka angielskiegow Przedszkolu nr 15, a obecnie pracuje jako nauczyciel wspomagający. Uśmiechnięta, cierpliwa, z głową pełną pomysłów. Bardzo lubi czytać, tworzyć dekoracje oraz kompozycje florystyczne. Mama małej Amelki, która jest jej całym światem.

CENNIK w roku szkolnym 2019/2020 

dla nowych kursantów

(zniżka kontynuująca -10%)

HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

 

Kolorem ŻÓŁTYM zaznaczono dni, w których zajęcia w naszej szkole NIE ODBYWAJĄ SIĘ.

 

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu:

KONTAKT:

8 + 2 =

Twoje dane są bezpieczne! Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Dorota Tolsdorf

Dorota Tolsdorf

bestsekretariat@gmail.com

tel. 784 957 504

Jeśli nie odbieram, pewnie prowadzę zajęcia, na pewno oddzwonię.

SOCIAL MEDIA:

KONTAKT:

5 + 2 =