Dorota Tolsdorf 784 957 504, Piotr Tolsdorf 505 298 020 bestsekretariat@gmail.com

rok szkolny
2022/2023

 

DZIĘKUJEMY!

Drodzy Rodzice,

Jak co roku kierujemy do Państwa ofertę kontynuacji uczestnictwa w zajęciach od września. Mamy nadzieję, że przekonali się Państwo o naszym zaangażowaniu, staranności i efektywności. Dbaliśmy o rozwój wszystkich kompetencji językowych, komunikatywne użycie języka podczas zajęć i dobrą, wspierającą atmosferę. 

Zniżka kontynuacyjna obowiązujące przy zapisach do 21.06.2022.  W celu deklaracji kontynuowania zajęć w przyszłym roku szkolnym, KONIECZNE jest wypełnienie formularza na dole strony. 

Poniżej znajdziecie Państwo również cennik obowiązujący od września. Podwyżki nie jesteśmy w stanie uniknąć, niestety wzrost kosztów nie ominął też naszej branży, miesięczna opłata za kurs będzie wyższa o 25 zł. 

Już nas Państwo trochę znacie, ale dla przypomnienia…

JAK PRACUJEMY?

MAŁE GRUPY

W większości szkół językowych grupy są dość liczne, ale nie u nas! Nasze lekcje odbywają się w grupach 4-5 osobowych. Pozwala nam to zarówno na interakcję pomiędzy kursantami, jak również indywidualne podejście. Nie jesteśmy dużą szkołą – panuje u nas kameralna atmosfera, każdego z Was znamy osobiście!

INTERAKCJA

Każdy omawiamy aspekt, zarówno gramatyczny jak i leksykalny prezentujemy w sytuacji komunikacyjnej – uczymy UŻYWAĆ języka.

CZAS

Intensywnie wykorzystujemy każdą minutę naszych spotkań. Dbamy o rozwój wszystkich kompetencji – mówienia, czytania, słuchania i pisania, a wszystko to przeplatamy wielokrotnymi powtórkami.

POMOC

Nasz program najczęściej wyprzedza treści realizowane w klasach szkoły podstawowej, ale chętnie pomożemy również z materiałem szkolnym.  

MATERIAŁY

Wszystkie materiały są zawarte w cenie kursu. Kierujemy się zasadą, że należy dostosować materiały do grupy, a nie odwrotnie, dlatego ogromna cześć kart pracy i pomocy jest tworzona przez nasKażdy uczestnik otrzymuje od nas we wrześniu pakiet materiałów przygotowanych na cały rok szkolny, wraz z zeszytem na notatki i dodatkowe materiały. 

SPECJALIZACJA

Nie jesteśmy  szkołą językową “od wszystkiego”. Uczymy wyłącznie młodzież i dzieci od 3 roku życia  do ukończenia szkoły podstawowej i w tym się specjalizujemy. 

DOŚWIADCZENIE

U nas nie ma przypadkowych lekcji – działamy na metodologii, którą wypracowaliśmy przez lata. Program jest zaplanowany przez doświadczonego metodyka i trenera nauczycieli, a lekcje prowadzone w taki sposób, żeby dostosować je do potrzeb i możliwości dzieci w grupie. 

GRYWALIZACJA

Wykorzystujemy różnorakie gry i quizy do utrwalenia materiału leksykalno-gramatycznego poznanego podczas zajęć. Mamy też bogatą bazę kart i gier konwersacyjnych, korzystamy z nich na każdej lekcji. 

DYNAMIKA

Nasze lekcje to godzinne zanurzenie w języku, które nie polega na wypełnianiu kart pracy. Uczymy się dużo i intensywnie, ale uczniowie nie spędzają całej lekcji za biurkiem. Dbamy o odpowiednią dynamikę i  różnorodność.

KTO BĘDZIE UCZYŁ PAŃSTWA DZIECI?

Dorota Tolsdorf

grupy dzieci szkolnych

Uwielbia i potrafi uczyć, robi to od ponad 15 lat. W tym czasie pracowała na każdym etapie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej, od kilkuletnich okruszków, po kursy biznesowe i techniczne, placówki państwowe, aż do kursów dla sympatycznych seniorów. Teraz specjalizuje się w nauczaniu języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Stara się zarażać pasją i pokazywać, że „angielski jest fajny”.  Pokazuje uczniom jak uczyć się mądrze, pracuje w oparciu o relacje, empatię, ale również wymagania i zasady. Tworzy materiały edukacyjne, współpracuje z wydawnictwami i szkoli nauczycieli języków obcych w Polsce i na świecie.  Fascynuje się nauką o mózgu i dwujęzycznością dziecięcą. W wolnym czasie czyta, pływa na SUPie, jeździ na rowerze i zajmuje się ogrodem. Mama dwójki dzieci, których rozwój (również ten w języku angielskim) jest jej kolejną inspiracją. 

ALEKSANDRA GRYCMAN

grupy dzieci przedszkolnych

Zarządza grupami maluchów jak mało kto – jest naszą specjalistką od przedszkolaków! Ola jest panią od angielskiego, ale również nauczycielem wychowania przedszkolnego z ogromnym doświadczeniem  jako wychowawca grupy oraz nauczyciel wspomagający, obecnie pracuje w przedszkolu z oddziałami integracyjnymi.  Jest również terapeutą integracji sensorycznej. Uśmiechnięta, cierpliwa,  z głową pełną pomysłów. Bardzo lubi czytać, tworzyć dekoracje oraz kompozycje florystyczne. Mama Amelki, która jest jej całym światem.

CENNIK w roku szkolnym 2022/2023 

dla nowych KURSANTÓW

CENNIK w roku szkolnym 2022/2023 

ZNIŻKA KONTYNUACYJNA

ZNIŻKA kontynuacyjna obowiązuje przy zapisach do 21.06.2022! 

Podana cena zawiera WSZYSTKIE materiały realizowane w danym roku szkolnym – to MY dostarczymy podręcznik, zeszyty ćwiczeń oraz nasze autorskie karty pracy, materiały nie są dodatkowo płatne, a ich dobór zależy od decyzji lektora. Zajęcia dla dzieci przedszkolnych (w wieku od 3 do 6 lat) będą odbywały się ŚRODY, zajęcia prowadzi Aleksandra Grycman. Zajęcia dla dzieci szkolnych odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 12.00-18.00, nie prowadzimy zajęć grupowych w piątki i soboty.

HARMONOGRAM roku szkolnego 2022/2023

kolorem czerwonym zaznaczono dni, w które zajęcia NIE będą się obywały

kolorem żółtym zaznaczona początek i koniec zajęć w CE BEST

FORMULARZ ZAPISÓW

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu:

KONTAKT:

13 + 7 =

Twoje dane są bezpieczne! Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Dorota Tolsdorf

Dorota Tolsdorf

bestsekretariat@gmail.com

tel. 784 957 504

Jeśli nie odbieram, pewnie prowadzę zajęcia, na pewno oddzwonię.