Dorota Tolsdorf 784 957 504, Piotr Tolsdorf 505 298 020 bestsekretariat@gmail.com

KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

więcej

INDYWIDUALNA TERAPIA LOGOPEDYCZNA

więcej

WARSZTATY METODYCZNE DLA NAUCZYCIELI

więcej

czyli zajęcia dla dzieci 3-6 lat w grupach maksymalnie 5 osobowych, trwają 30-45 minut. Podczas zajęć dzieci są „zanurzone” w języku bo lektor przed większość czasu nie używa języka ojczystego. Zajęcia są wesołe, aktywności różnorodne, a atmosfera bardzo przyjazna – to wszystko sprawia, że dzieci chętnie uczestniczą w lekcji i szybko „chłoną” nowe słowa i struktury. Do każdych zajęć przypisany jest materiał audiowizualny, którego dzieci słuchają w domu, w tej sposób zapewniając sobie codzienny kontakt z językiem.

czyli zajęcia dla dzieci od 7 lat, w grupach maksymalnie 5 osobowych, 60 minut. Dzieci rozpoczynają już naukę gramatyki, czytania i pisania, a wszystko to odbywa się przez zabawę, gry, doświadczanie, krótkie historyjki i piosenki. Tradycyjne materiały wspieramy materiałami online, które sami tworzymy i udostępniamy naszym kursantom w cenie kursu.

czyli zajęcia dla młodzieży w wieku  w grupach maksymalnie 5 osobowych, 60-90 minut. Na zajęciach ćwiczymy wszystkie umiejętności językowe (słuchanie, czytanie, pisanie) stale poszerzamy zakres słownictwa i struktur. Nasz priorytet to komunikacja – dużo mówimy, oglądamy i czytamy, korzystając przy tym z autentycznych materiałów językowych. Kursanci otrzymują dostęp do przygotowanych dla nich materiałów online w cenie kursu.