Dorota Tolsdorf 784 957 504, Piotr Tolsdorf 505 298 020 bestsekretariat@gmail.com

oferta kontynuacji zajęć w roku szkolnym 2020/2021 

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNY ROK!

Drodzy Rodzice,

Jak co roku kierujemy do Państwa ofertę kontynuacji uczestnictwa w zajęciach w kolejnym roku szkolnym. Mamy nadzieję, że przekonali się Państwo o naszym zaangażowaniu, staranności i efektywności. Dbaliśmy o rozwój wszystkich kompetencji językowych, komunikatywne użycie języka podczas zajęć i dobrą, wspierającą atmosferę. Dziękujemy również za zaufanie i zgodę na możliwość kontynuacji zajęć w formie online. To był bardzo wymagający rok dla nas, dla dzieci, jak i dla Państwa. Mam ogromną nadzieję, że we wrześniu będziemy mogli pracować w normalnych warunkach.

Przygotowaliśmy zniżki kontynuacyjnej obowiązującej przy zapisach do 30.06.2019.  W celu deklaracji kontynuowania zajęć w przyszłym roku szkolnym, uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza na dole strony. 

WIECIE JUŻ PAŃSTWO JAK PRACUJEMY

poniżej więc krótko przypominamy szczegóły naszej oferty

Zajęcia odbywają się w grupach 4-5 osobowych, pozwala nam to na zarówno interakcję pomiędzy kursantami, jak również indywidualne podejście. Dbamy, aby kursanci w każdej grupie dobrani byli pod względem poziomu oraz wieku, a z nowymi kursantami spotykamy się na spotkaniach diagnostycznych. 

Wszystkie materiały są zawarte w cenie kursu. Kierujemy się zasadą, że należy dostosować materiały do grupy, a nie odwrotnie, dlatego ogromna cześć kart pracy i pomocy jest tworzona przez nas. Każdy uczestnik otrzyma od nas we wrześniu pakiet materiałów przygotowanych na cały rok szkolny, wraz z zeszytem na notatki i dodatkowe materiały.

 

 

Chętnie pomożemy z materiałem szkolnym! Wystarczy, że przed zajęciami lektor otrzyma informację na temat zakresu materiału, który trzeba powtórzyć z uczniami. Przygotujemy wtedy zadania utrwalające materiał w wersji tradycyjnej oraz online. 

Każdy omawiamy aspekt, zarówno gramatyczny jak i leksykalny prezentujemy w sytuacji komunikacyjnej.

Dbamy o komfortową, dobrą atmosferę, ośmielającą uczniów do mówienia w języku bez obawy przed popełnianymi błędami. Jesteśmy małą, kameralną „domową” szkołą – każdego z Was znamy osobiście. 

Uczymy w tradycyjnej klasie jak i w Internecie – wszystkie interaktywne materiały udostępniamy naszym kursantom w ramach kursu. Każdy z uczniów ma też dostęp do elektronicznego dzienniczka.

Dla starszych dzieci (od 4 klasy SP) oraz młodzieży przygotowaliśmy również zbiór naszych autorskich interaktywnych video,
w których tłumaczymy zawiłości angielskiej gramatyki. Jest to ogromny atut zajęć dla młodzieży – przeniesienie „teoretycznej” części lekcji do świata online, a więcej czasu będziemy mogli poświęcić na strategie egzaminacyjne i interakcję. 

 

Dla kursów dziecięcych (począwszy od 1 klasy SP)  dostępna jest fiszko biblioteka, czyli zestaw interaktywnych fiszek (do użycia w darmowej aplikacji na urządzenia mobilne lub w wersji na komputer). W większości przypadków, mamy również możliwość udostępnienia zestawów obowiązujących dla podręczników, które uczniowie realizują w szkołach. 

CENNIK w roku szkolnym 2020/2021 dla nowych kursantów

CENNIK w roku szkolnym 2020/2021 ze zniżką kontynuacyjną – 100 zł

zajęcia dla dzieci przedszkolnych (w wieku od 4 do 6 lat) będą odbywały się ŚRODY, zajęcia prowadzi Aleksandra Grycman.

HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

kolorem czerwonym zaznaczono dni, w które zajęcia NIE będą się obywały

kolorem żółtym zaznaczona początek i koniec zajęć z CE BEST

Cena z rabatem za kontynuację obowiązuje do 30.06.2020. Po 30.06.2020 przyjmujemy zgłoszenia od nowych kursantów.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

FORMULARZ ZAPISÓW

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu:

KONTAKT:

9 + 15 =

Twoje dane są bezpieczne! Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Dorota Tolsdorf

Dorota Tolsdorf

bestsekretariat@gmail.com

tel. 784 957 504

Jeśli nie odbieram, pewnie prowadzę zajęcia, na pewno oddzwonię.