Dorota Tolsdorf 784 957 504, Piotr Tolsdorf 505 298 020 bestsekretariat@gmail.com

oferta kontynuacji zajęć w roku szkolnym 2021/2022 

DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNY ROK!

Drodzy Rodzice,

Jak co roku kierujemy do Państwa ofertę kontynuacji uczestnictwa w zajęciach od września. Mamy nadzieję, że przekonali się Państwo o naszym zaangażowaniu, staranności i efektywności. Dbaliśmy o rozwój wszystkich kompetencji językowych, komunikatywne użycie języka podczas zajęć i dobrą, wspierającą atmosferę. Dziękujemy również za zaufanie i zgodę na możliwość kontynuacji zajęć w formie online jeśli zachodziła taka potrzeba. To był bardzo wymagający rok dla nas, dla dzieci, jak i dla Państwa. Mam ogromną nadzieję, że we wrześniu będziemy mogli pracować w normalnych warunkach.

Przygotowaliśmy zniżki kontynuacyjnej obowiązującej przy zapisach do 30.06.2021.  W celu deklaracji kontynuowania zajęć w przyszłym roku szkolnym, uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza na dole strony. 

WIECIE JUŻ PAŃSTWO JAK PRACUJEMY
ale dla przypomnienia poniżej szczegóły oferty

Zajęcia odbywają się w grupach 4-5 osobowych, pozwala nam to na zarówno interakcję pomiędzy kursantami, jak również indywidualne podejście. Dbamy, aby kursanci w każdej grupie dobrani byli pod względem poziomu oraz wieku, a z nowymi kursantami spotykamy się na spotkaniach diagnostycznych. 

Każdy omawiamy aspekt, zarówno gramatyczny jak i leksykalny prezentujemy w sytuacji komunikacyjnej – uczymy UŻYWAĆ języka.

Spotykamy się na 60, bardzo intensywnych minut – w tym czasie ćwiczymy mówienie, czytanie, słuchanie i pisanie, a to wszystko przeplatamy wielokrotnymi powtórkami.

Dużo się uczymy i dużo się ruszamy – uczniowie nie spędzają całej lekcji siedząc za biurkiem.

Chętnie pomożemy z materiałem szkolnym! Wystarczy, że przed zajęciami lektor otrzyma informację na temat zakresu materiału, który trzeba powtórzyć z uczniami. Przygotujemy wtedy zadania utrwalające materiał w wersji tradycyjnej oraz online. 

Dla kursów dziecięcych (począwszy od 1 klasy SP)  dostępna jest fiszko biblioteka, czyli zestaw interaktywnych fiszek (do użycia w darmowej aplikacji na urządzenia mobilne lub w wersji na komputer). W większości przypadków, mamy również możliwość udostępnienia zestawów obowiązujących dla podręczników, które uczniowie realizują w szkołach. 

Wszystkie materiały są zawarte w cenie kursu. Kierujemy się zasadą, że należy dostosować materiały do grupy, a nie odwrotnie, dlatego ogromna cześć kart pracy i pomocy jest tworzona przez nas. Każdy uczestnik otrzyma od nas we wrześniu pakiet materiałów przygotowanych na cały rok szkolny, wraz z zeszytem na notatki i dodatkowe materiały. 

Nie jesteśmy  szkołą językową “od wszystkiego”. Uczymy młodzież i dzieci od 3 roku życia i w tym się specjalizujemy

Każda grupa prowadzona jest przez doświadczonego lektora, który potrafi prowadzić zajęcia dostosowując aktywności do potrzeb grupy. U nas nie ma przypadkowych lekcji – działamy na metodologii, którą wypracowaliśmy przez lata. 

Uczymy w tradycyjnej klasie jak i w Internecie – wszystkie interaktywne materiały udostępniamy naszym kursantom w ramach kursu. Każdy z uczniów ma też dostęp do elektronicznego dzienniczka.

Wykorzystujemy różnorakie gry i quizy do utrwalenia materiału leksyklano-gramatycznego poznanego podczas zajęć. Mamy też bogatą bazę kart i gier konwersacyjnych, korzystamy z nich na każdej lekcji. 

Sytuacja wciąż jest niepewna – dlatego tym przeziębionym, chorym i na kwarantannie umożliwiamy udział w zajęciach online. 

CENNIK w roku szkolnym 2021/2022 dla nowych kursantów

CENNIK w roku szkolnym 2021/2022 ze zniżką kontynuacyjną

Podana cena zawiera WSZYSTKIE materiały realizowane w danym roku szkolnym – to MY dostarczymy podręcznik, zeszyty ćwiczeń oraz nasze autorskie karty pracy, materiały nie są dodatkowo płatne, a ich dobór zależy od decyzji lektora.

Zajęcia dla dzieci przedszkolnych (w wieku od 3 do 6 lat) będą odbywały się ŚRODY, zajęcia prowadzi Aleksandra Grycman. Zajęcia dla dzieci szkolnych odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 13.00-19.00, nie prowadzimy zajęć grupowych w piątki i soboty.

HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Kolorem czerwonym zaznaczono dni, w które zajęcia NIE będą się obywały.

Kolorem żółtym zaznaczono rozpoczęcie zajęć w Centrum Edukacyjnym BEST.

Cena z rabatem za kontynuację obowiązuje do 30.06.2021. Po 30.06.2021 przyjmujemy zgłoszenia od nowych kursantów.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

FORMULARZ ZAPISÓW

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu:

KONTAKT:

12 + 11 =

Twoje dane są bezpieczne! Korzystając z formularza wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podane dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, jeśli będzie wymagała tego odpowiedź. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Dorota Tolsdorf

Dorota Tolsdorf

bestsekretariat@gmail.com

tel. 784 957 504

Jeśli nie odbieram, pewnie prowadzę zajęcia, na pewno oddzwonię.